Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Shkup/ Rrihen mes veti administratoret në ndërmarrje shtetërore

Advertisement

Me datë 08.11.2021 në ora 13.00 në SPB Shkup, S.J (50) nga Shkupi ka raportuar se me datë 05.11.2021 në ora 14:00 në objektin e SH.A për Menaxhimin dhe Ndërtimin e objekteve banesore dhe afariste – Shkup në zonën e Qendrës, ndërsa ishte në vendin e saj të punës, është sulmuar fizikisht nga kolegu i saj A.O. Po punohet për zbardhjen e plotë të rastit./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

10 ditë jashta kamerave/ Zaev: “Liria është punë e bukur”

Read Next

LSDM-ja i reagon VMRO-së për shumicën e re parlamentare