Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Sela uron Bajdenin

Advertisement

Edhe kreu i ASH-së, Ziadin Sela ka uruar Joe Bidenin për zgjedhjen e tij si president i 46-të i SHBA-ve, shkruan nmk-post.

Ja urimi i Selës:

“Urime të ngrohta Presidentit Joe Biden dhe Zëvendës-Presidentes Kamala Harris. Ky është një kapitull i ri në marrëdhëniet e rajonit tonë me SHBA-të. Mezi pres të punoj me këtë administratë për të forcuar lidhjet midis vendeve dhe popujve tona, në një frymë bashkëpunimi dhe solidariteti”, ka shkruar Sela./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Bilall Kasami uron presidentin Joe Biden

Read Next

Vetëvendosje publikon sloganin që do të garojë në zgjedhjet e 14 shkurtit