Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Sami Lushtaku në Drenicë: Albin Kurti financohet nga Serbia

Advertisement

Zyrtarë të PDK-së kanë marrë pjesë sot në një tubim parazgjedhor në Drenicë.

Në tubim ndodhet edhe një nga figurat kyçe të kësaj partie, Sami Lushtaku.
Në një audio-inicizim të publikuar nga Insajderi, Sami Lushtaku dëgjohet teksa hedh akuza të rënda mbi Kurtin, duke thënë se ai financohet nga Serbia dhe Rusia. Ai djali shërbehet dhe merr donacionet nga Serbia dhe Rusia, qëllim kryesor e ka me shkatërru këtë vend” – dëgjohet të thotë Lushatku duke e pasur fjalën për Albin Kurtin./Reporteri

Më poshtë mund ta dëgjoni audioinçizimin e plotë:

Advertisement

Read Previous

Haradinaj: Deri në vitin 2025 do ta bëjmë pagën mesatare 1000 euro

Read Next

Naser Ziberi zgjidhet si Avokat i Popullit