Breaking News :

nothing found
30-11-2022

Ritet numri i infektimeve në Maqedoni nga Covid-19

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3399 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1342 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 679 pacientë të rikuperuar dhe 22 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Ju konfiskohet vetura nëse nuk e regjistroni

Read Next

Sela: Do të paraqes një kërkesë për ndryshim të Kushtetutës