Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Rina Balaj vë në pah bukurinë me publikimet e fundit në rrjete sociale

Advertisement

Rina Balaj ka ndarë disa imazhe në rrjetet sociale.

Artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është mjaft e ndjekur në rrjete sociale ku edhe bën publikime të shumta, shkruan lajmi.net.

Ajo vazhdon të jetë mjaft aktive në llogaritë zyrtare të rrjeteve sociale ku ndjeket dhe pëlqehet nga qindra mijëra fansa.

Së fundmi Rina ka vendosur të ndajë disa fotografi me të gjithë, ku ka marrë shumë pëlqime dhe komente për bukurinë natyrale.

 

Rina u shfaq në një veturë me grim mjaft interesant, ku duket të jetë ndonjë sekuencë nga klipi i ri më 20 nëntor./Lajmi.net/

Advertisement

Read Previous

LSDM: Propozim buxheti për vitin 2021, dëshmi e politikave të përgjegjshme

Read Next

Befason Juventus, ofron këtë super lojtar për Moratan