• 25-10-2021

Befason Juventus, ofron këtë super lojtar për Moratan

Juventus fron Dybalan në këmbim për Moratan.

Juventusi është i gatshëm ta shkëmbejë sulmuesin Paulo Dybala për të huazuarin Alvaro Morata.

Morata u huazua gjatë verës me mundësi blerje për 45 milionë euro, ndërsa është duke shkëlqyer në Seria A, përcjellë lajmi.

Sipas Mundo Deportivo, meqenëse Dybala nuk është në formën e duhur, Juventusi synon ta shkëmbejë me spanjollin.

Nëse Atletico do e pranojë këtë ofertë, atëherë Diego Simeone do formojë një sulm të frikshëm si Dybala, Felix dhe Suarez.

Sidoqoftë, mbetet të shihet nëse do realizohet ky shkëmbim i bujshëm në afatin veror.

Read Previous

Rina Balaj vë në pah bukurinë me publikimet e fundit në rrjete sociale

Read Next

Ja shpenzimet e ‘çmendura’ të Loredanës, një veshje i kushton mbi 10 mijë euro

%d bloggers like this: