Real Madridi ndalet me barazim nga Villarreali

Advertisement

Real Madridi nuk ka arritur të nxjerrë më shumë se një barazim 1-1 si mysafir i Villarrealit në formë, të shtunën pasdite.

Ishin ”mbretërit” ata që të parët kaluan në epërsi me anë të një goli nga Mariano Diaz qysh në minutën e dytë, shkruan Periskopi.

Mirëpo, vendësit u mbajtën mjaft mirë në vazhdim dhe arritën të barazojnë në minutën e 76-të përmes një penalltie të konkretizuar nga Moreno.

Pas këtij barazimi, Reali grumbullon 17 pikë dhe zë pozitën e katërt, ndërsa Villarreali të dytën me 19 pikë. /Periskopi.com/

Advertisement

Read Previous

Vdes ish-ushtari i UÇK-së

Read Next

Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve nga 1 milion dollarë

%d bloggers like this: