Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Qatip Osmani rikthehet te Renova

Advertisement

Qatip Osmani edhe zyrtarisht ka firmosur me skuadrën e Renovës. Osmani ka arritur marrëveshje me drejtuesit e skuadrës nga Xhepçishti dhe ka firmosur kontratë deri në fund të këtij sezoni.

Qatip Osmani te Renova rikthehet së bashku me ndihmësin e tij Bashkim Livoreka, duke zëvendësuar kështu Bujar Islamin që u largua për shkak të rezultateve të dobëta. Skuadra tetovare me shumë gjasa në ndeshjen e së dielës ndaj Borecit do të udhëhiqet nga Qatip Osmani.

Advertisement

Read Previous

Ahmeti: Flamuri ka mbajtur shpirtin tonë gjallë, gëzuar festën të gjithë shqiptarëve

Read Next

Fotografi e rrallë e Adem Jasharit: Shihet i veshur me bluzë kuq e zi me shqiponje