Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Protesta në Shkup për rastin “Monstra”

Advertisement

Në Shkup sot do të mbahet protesta për drejtësi për rastin “Monstra”. Protesta është thirrur nga familjarët e të akuzuarëve, që sipas tyre ky proces është një montim klasik. Marshi i protestës do të nis në ora 13:00 nga Parku i Çairit, duke u finalizuar tek Prokuroria e Përgjithshme.

Thirrje për t’iu bashkuar protestës kanë bërë edhe krerët e koalicionit opozitar ASH-AAA, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi, por asaj do ti bashkëngjiten edhe shumë personalitete të shoqatave të ndryshme. (Zhurnal.mk)

Advertisement

Read Previous

Kërkesat marramendëse të Bubës për të nënshkruar me Partizanin

Read Next

Vaksina e re kundër Covid-19 tregon mbi 89% efektivitet