Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Policia arreston vëllain e një funksionari të BDI-së në Strugë, kapet në flagrancë për zhvatje

Advertisement

NJë person nga Veleshta që është vëllai i njërit nga funksionarët e BDI-së u arrestua mbrëmë në Strugë. Sipas njoftimit bëhet fjalë për 43 vjeçarin me inicialet S.N, i cili dje në mbrëmje u arrestua nga policia afër një hoteli në Strugë.

Pas masave dhe aktiviteteve të ndërmarra, S.N. (43) u pikas pranë një hoteli me një xhip ku edhe u arrestua.

Gjatë kontrollit, policia ka gjetur pistoletë me pesë fishekë. Ai po mbahet në Stacionin Policor të Strugës, ndërsa kundër tij pas dokumentimit të rastit do të parashtrohet padi konkrete.

Advertisement

Read Previous

BIDEN THELLON EPËRSINË

Read Next

Arrestohet pronari i një restoranti, ndërpritet ahengu familjar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *