Policia arreston 23 vjeçarin nga Treboshi – dyshohet se ka vjedhur akumllatora!

Estimated read time 1 min read

Efektivët e policisë të SPB-Tetovë, sot (31-janar) rreth orës 08:10 në Trebosh të Tetovës, kanë privuar nga liria 23-vjeçarin Sh.S. nga ky fshat për shkak të dyshimit se kishte kryer vjedhje të akumulatorëve nga mjetet ngarkuese dhe makinat e punës nga një kompani ndërtimi në Zhelinë të Tetovës, të cilat më pas i kishte ofruar për shitje disa personave tjerë. Çështja është duke u pastruar dhe dokumentuar.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like