Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Pas kullës në Dubai, ura e Bosforit në Stamboll “vishet” kuq e zi (Foto)

Advertisement

Ura e famshme e Bosforit në Stamboll që lidh Turqinë Europiane dhe atë Aziatike është veshur me ngjyrat kuq e zi mbrëmjen e sotme. Ky është një urim i veçantë për Shqipërinë me rastin e 108-vjetorit të Pavarësisë. Ngjyrat kuq e zi do të qëndrojnë deri nesër në mëngjes në një ndër urat më të famshme në botë.

Advertisement

Read Previous

Tetova me shifra inkurajuese, Gostivari shumë pak përmisim, Prilepi dhe Manastiri në alarm

Read Next

Tetovë, me fishekzjarre festojnë 108 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë (Video)