• 25-10-2021

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në mëngjes moti do të jetë i ftohtë, ndërsa nëpër luginat e vendit do të ketë mjegulla. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi veriperëndimor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -7 deri në 2 gradë Celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri në 15 gradë Celsius.

Read Previous

Çfarë pëlqejnë gratë më së shumti?

Read Next

Java nis me mot me diell, temperaturat deri në 11 gradë celsius

%d bloggers like this: