• 25-10-2021

Një polic nga Shkupi u plagos gjatë pastrimit të pistoletës së tij zyrtare

Një nëpunës policor nga fshati Inxhikovë u plagos sot në mëngjes gjatë pastrimit të pistoletës së tij zyrtare, kumtoi MPB.

“Sot në mëngjes rreth orës 03:00 në një shtëpi në fshatin Inxhikovë, Shkup. A.S. (24), një nëpunës policor, gjatë pastrimit të pistoletës së tij zyrtare, gjuajti një plumb dhe u plagos në këmbën e tij të djathtë. A.S. u transferua në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” për trajtim mjekësor”, theksojnë nga MPB-ja.

Prej atje informojnë se është informuar Departamenti për Kontroll të Brendshëm, Hetime Kriminale dhe Standarde Profesionale/Koha.mk

Read Previous

Zaev nga fondacioni gjerman “Fridrih Ebert” u vlerësua me Çmim, u theksua nevoja për fillimin e negociatave sivjet

Read Next

Xhaferi propozoi plotësimin e Rregullores për mbajtjen e seancave online

%d bloggers like this: