Breaking News :

nothing found
08-08-2022

Nga sonte çmime të reja të derivatëve

Advertisement

Komisoni Rregullator për Energjetikë (KRRE) gjatë ditës së sotme do të publikoj çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të vlejnë deri të hënën e ardhshme, transmeton nmk-post.

 

 

Kujtojmë se javën e kaluar me vendim të KRRE-së çmimi i benzinës Euro Super BS-98 u ulë për 1.5 denarë, Euro Super BS-95 për një denarë, ndërkohë që çmimi i dizelit nuk ndryshoi./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

Pronarët e restoraneve për Natën e Vitit të Ri kërkojnë orar pune deri në ora një pasmesnate

Read Next

Finlanda qeveriset nga pesë parti, të gjitha të drejtuara nga gratë