Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Nga nesër masa të reja në Kosovë, zgjatet orari i lëvizjes

Advertisement

Nga nesër pritet që të ketë masa të reja përballë situatës pandemike me Covid-19.

Nënkryetari i Gastronomeve të Kosovës, Veton Zuka Ka treguar se orari do të zgjatet deri në orën 22:30 ose 23:00.

“Nesër do të dalin me lirim të masave dhe ne i kemi kërkesat e tona që i kemi dërgu përmes shoqatës. Si duket i kanë marrë parasysh kërkesat tona”, ka thënë Zuka.

Ai për Gazetën inFokus ka treguar se kërkesa e tyre për orarin do të jetë minimumi nga 22:30 eventualisht 23:00./Zhurnal

Advertisement

Read Previous

Maqedonia ështe imunizuar deri 54% nga virusi

Read Next

Çmimi i naftës në nivelin më të lartë