Breaking News :

nothing found
11-06-2023

Nga 678 testime të bëra, ja sa persona rezultuan pozitiv me Covid në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se janë kryer 678 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 61 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 440 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 11 vi*ktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Kuvendi miraton ndryshimet, mundësohet importi i vaksinave për Kovid-19

Read Next

Spasovski për protestën e rastit ‘Monstra’: Do të ketë dënime