Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Nga 677 testime vetëm 63 rezultuan pozitiv me koronavirus në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se janë kryer 677 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 63 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni.

Gjithastu 573 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 6 viktima nga virusi korona./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Hoti: LDK sikur Liverpooli, të dytë i kanë themelet e forta

Read Next

Pendarovski e nënshkroi ligjin për regjistrimin e popullsisë