Breaking News :

nothing found
01-02-2023

News-TV: Humbin jetën dy të rinj nga Shkupi, ktheheshin në vendlindje

Advertisement

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në autostradën Pragë- Ústí nad Labem të Çekisë, ku si pasojë e një aksidenti tragjik kanë humbur jetën dy të rinj nga Shkupi.
Bëhet fjalë për M.B (30 vjec) dhe D.B. (27 vjec), të cilët po ktheheshin nga vendlindja. Sipas mediave çeke makina është përplasur në urë në drejtim të Ústí nad Labem.

“Sipas gjetjeve fillestare, një automjet BMW doli nga austostada. Dy persona, një shofer dhe një pasagjerë vdiqën në vend”, tha zëdhënësi i policisë Veronika Hyšplerová.

Policia po heton shkaqet e aksidentit./News-TV

Advertisement

Read Previous

SËRISH TËRMET NË TURQI

Read Next

RTK – “LUFTA E UÇK-SË ISHTE E DREJTË, AKUZAT JANË BËRË MBI BAZËN E SHPIFJEVE”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *