• 26-07-2021

Ndërron jetë ish-luftë*tari i UÇK-së

Deputeti i BDi-së Bajram Kadrija nëpërmjet një postimi në Facebook ka informuar se ka ndë*rruar jetë ish ushtari i UCK-së, Gëzim Pllakaj, informon Nmk-post.

“Të Allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi. Sot në orët e hershme tĕ mëngjesit ndë*roi jetë Shoku,vllau ,ish ushtari i UÇK-së ,bashkluftë*tari i brig.116 Tahir Sinani..Gëzim Plakaj apo qysh e keni njohur si(Gugja) i shkupit. Var*imi i të ndj*erit do të bëhet pas namazit të iqindisë në var*ezat e butelit.
Allahu të falt xhenetin vëlla”, ka shkruar Bajram Kadrija./Nmk-post/Read Previous

Zaev takim me Ramën dhe Vuçiq: Ky është një Ballkan i ri, evropian

Read Next

Si është gjendja me covid në vend?

%d bloggers like this: