Ndalohet 32 vjeçari nga Brodeci – ish e dashura e denoncon në polici!

Estimated read time 1 min read

Dje (30-janar) rreth orës 16:10 pjestarët e policisë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 32-vjeçarin Ç.B. nga Brodeci i Tetovës. Ai më parë ishte raportuar nga ish-partnerja e tij 41-vjeçar nga Tetova se pas ndarjes së marrëdhënies së tyre, ai kishte vazhduar ta monitoronte, ta ngacmonte dhe ta kërcënonte. Ai është mbajt në Stacionin Policor të Tetovës për pastrim të plotë dhe dokumentim të çështjes.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like