Breaking News :

nothing found
08-06-2023

NDAJ NJË FURGONI ËSHTË SHTËNË ME ARMË ZJARRI

Advertisement

Një shofer i një makine ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një furgoni në të cilin ka pasur udhëtarë.
Sipas informacioneve të MPB-së, transmeton SHENJA, dje rreth orës 17 në SPB Shkup, A.H (30) ka denoncuar se përderisa ka qenë duke drejtuar furgonin me targa të Tetovës, në të cilin ka pasur edhe persona tjerë, në bulevardin Aleksandar Makedonski, një person me makinën “Golf” i është afruar dhe ka filluar ta ofendojë, ndërsa më pas ka shtënë me armë zjarri në drejtim të furgonit.

Advertisement

Read Previous

Pas dy golëshit ndaj Spezias, Ronaldo: Cristiano është rikthyer

Read Next

Filipçe: Po e mendojmë orën policore gjatë natës, nëse ka nevojë edhe kafenetë do të mbyllen më herët

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *