Breaking News :

nothing found
28-09-2022

Mustafa i bindur: Në zgjedhjet e 14 shkurtit LDK-ja do të dalë e para

Advertisement

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, u shpreh i bindur se Lidhja Demokratike e Kosovës, do të dalë e para në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit.

Mustafa ka theksuar se nuk i beson sondazheve dhe se LDK-ja hyn në zgjedhje vetëm për vendin e parë, shkruan Gazeta Blic.

“Nuk hym në zgjedhje nën presionin e sondazheve që realizohen. Ne hym në zgjedhje me dal të parët. Por, ne e dim që gjith ditën do të akuzojnë LDK por ato janë të pa vërteta. Nuk është gjetë asnjë njeri i korruptuar tek ne asnjëherë. Në zgjedhje dalim të parët”, ka thënë Mustafa në Debat./GazetaBlic/

Advertisement

Read Previous

“Monstra”, Zaev: Unë kurrë nuk kam përmendur se dikush tjetër është fajtor

Read Next

Kohë pandemie! Cilat ushqime duhet të shmangni dhe cilat jo