Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Advertisement

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë verilindore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri 6 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 10 deri 17 gradë celsius.
Edhe nesër moti pritet të jetë me diell dhe vranësira./Telegrafi/

Advertisement

Read Previous

Karakaçanov: Nuk do të guxojnë të më shpallin “Persona Non Grata” në Shkup

Read Next

Këshilli i Sigurisë në Maqedoni sot mban seancë, diskutohet për gjendjen me pandeminë