Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Mimoza Mustafa po duket më e zjarrt se kurrë më parë (FOTO)

Advertisement

Është këngëtare mjaftë e njohur dhe e dashur nga publiku shqiptar.

Ajo është rikthyer në skenën muzikore, duke u shfaqur në projekte muzikore për festat e fundvitit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo përveç zërit, njihet edhe për bukurinë që ka, ku ndonjëherë duket se i bën konkurrencë edhe vajzës së saj sa i për këtë bukurisë.

Ajo gëzon edhe linja trupore si të vajzave të reja ku së fundmi ndau disa poza s eksi me një fustan të tejdukshëm.

Duke theksuar pasuritë trupore, ajo po duket më e zjarrtë se kurrë më parë.

 

Advertisement

Read Previous

MOTI SOT ME VRANËSIRA DHE RESHJE TË KOHËPASKOHSHME TË SHIUT

Read Next

TURQIA GODITET NGA NJË TËRMET PREJ 5 SHKALLËSH TË RIHTERIT