Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Mes dhimbjesh dhe lotësh, varroset biznismeni Albert Krasniqi

Advertisement

Në varrezat e qytetit të Prishtinës po i jepet lamtumira e fundit Albert Krasniqit, i cili mbeti i vrarë pasditen e djeshme.

Në varrim morën pjesë një numër i madh qytetarësh dhe familjarët e të ndjerit, megjithëse në gjendje të rënduar emocionale. Në mesin e tyre ishte edhe bashkëshortja e tij, Besa Gashi.

Advertisement

Read Previous

3 të vdekur dhe 316 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Read Next

Opozita: Politikanët pasurohen, qytetarët jetojnë në varfëri