Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Maqedoni: Dje 737 gjoba për mosmbajtje të maskës

Advertisement

Ministria e Punëve të Brendshme informon se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi.

Nga kjo ministri thonë se në 24 orët e fundit janë regjistruar 928 shkelje në lidhje me masën për mbajtjen e maskës.

MPB apelon tek qytetarët që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e COVID-19.

Advertisement

Read Previous

‘Lufta’ me Covid: Sllovakia teston gjysmën e popullsisë për një ditë

Read Next

Statistikat e frikshme të Ibrahimovic, Milani varet prej tij

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *