Luiz Ejlli thyen çdo rekord në rrjetet sociale, ja çfarë ka ndodhur

Estimated read time 1 min read

Fituesi i ”Big Brother Albania Vip 2”, Luiz Ejlli vijon të jetë më i ndjekuri në rrjetet sociale. Videot e tij të shpërndara në të gjitha platformat kanë kaluar së fundmi 15 miliardë shikime, ç’ka tregon se ai është më i preferuari në botën online. Këtë shifër rekord për një personazh nga Shqipëria, ai e ka ndarë më ndjekësit e tij në Instagram dhe Tik Tok. Faqet e tij në rrjetet sociale ndërkohë vijojnë të jenë më të klikuarat, ku çdo postim i Luizit merr mijëra like, komente dhe share.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like