Breaking News :

nothing found
11-06-2023

Lindin djalin e trembëdhjetë, dëshirojnë ende një vajzë

Advertisement

Ky i porsalindur shënon fëmijën e trembëdhjetë të çiftit, dhe çuditërisht, ata janë të gjithë djem.

Tani, çifti zotohet se ata do të vazhdojnë të bëjnë fëmijë derisa të lindë një vajzë.

Ireneu Cruz, një fermer 40-vjeçar dhe gruaja e tij e bukur, Jucicleide Silva, nga Concei ao de Coit, Brazil, janë martuar para 20 vitesh.

Kur çifti po përgatitej të kishte fëmijën e parë, të dy morën një marrëveshje: Burri do t’i emërojë djemtë dhe gruaja do t’i emërojë vajzat. Deri më tani, Jucicleide nuk ka emëruar asnjë prej 13 fëmijëve të tyre./Kosovarja

Advertisement

Read Previous

Çfar tha Vjosa Osmani pas letrës së Biden që i dërgoi Serbisë për njohjen e Kosovës

Read Next

Stomatologët Privat kërkojnë mbështetje financiare nga Qeveria e RMV-së