Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Lajm i kobshëm nga Turqia, ndërroi jetë Nezir Çajani nga Shkupi

Advertisement

Te Allahu jemi dhe tek ai do te kthehemi
Para pak çastesh nderroi jete NEZIR ÇAJANI, djali i vellaut tim Feim Çajani. Perkunder gjitha perpjekjeve dhe ndihmes se juaj bamires, Caktimi i Zotit eshte mbi te gjitha. Per varrimin meqenese sic e dini Neziri ndroj jete ne spital ne Turqi, do te ju informojme ne menyre plotesuese. Allahu ju shperblefte per gjithcka qe keni bere per te ndihmuar Per sherimin e Nezirit, ka shkruar Naim Çajani ne Facebook.

Advertisement

Read Previous

Bekteshi: Vauçerët do të jenë 15 mijë denarë në pakon e 5-të

Read Next

“Shtetësia”, Nuhiu porositë opozitën: Vazhdoni të flini gjumë, se për shqiptarët ka kush kujdeset