Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Kuçi: Nuk e lë PDK-në, kjo parti është krijesë e imja

Advertisement

Anëtari i PDK’së, Hajredin Kuçi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se nuk do të largohet nga Partia Demokratike e Kosovës.

Kuçi ka thënë se është një ndër themeluesit e këtij subjekti dhe se mungesa e tij në skenën politike ka qenë si pasojë e angazhimit në fusha të tjera.

Ai ka theksuar se diskursi politik ka ndërruar dhe se sot në skenën politike ka shumë negativitet.

“Nuk e lë PDK-në, kjo parti është krijesë e imja”, ka thënë ai. /Gazeta Express/

Advertisement

Read Previous

Maqedonia regjistron rastin e parë me variantin e ri të koronavirusit?

Read Next

Regjistrohen 106 raste të reja me coronavirus në Maqedoni