Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Kryetari i Preshevës shtrihet në Spitalin e Nishit

Advertisement

Kryetari i Komunës së Preshevës Shqipërim Arifi ka njoftuar se është në gjendje të rëndë shëndetësore, pavarësisht se kishte rezultuar negativ në testin për koronavirus.

Ai përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ndodhet për trajtim mjekësor në spitalin e Nishit, përcjell Klan Kosova.

”Kam obligim moral të ju njoftoj se jam në gjendje të rëndë shëndetësore dhe gjendem momentalisht nën përkujdesjen e ekipit mjekësor në Spitalin e Nishit. Edhe pse kam kryer disa ditë më parë testin për korona me rezultat negativ, ndërkaq kam pasur përkeqësime të shëndetit dhe jam detyruar të shtrihem në spital. Ju përshëndes të gjithëve. Shtoni kujdesin të gjithë, ruani veten dhe familjen”, shkruan Arifi.

Advertisement

Read Previous

Shërohen 382 pacientë nga coronavirusi në Maqedoni

Read Next

Agon Amiga për herë të parë publikon foto me gruan që pas ribashkimit