Agon Amiga për herë të parë publikon foto me gruan që pas ribashkimit

Reperi i njohur Agon Amiga, viteve të fundit sa është përfolur për arritjet në karrierë është përfolur edhe për jetën e tij private.

Ai vite më parë u martua me bukuroshen Egzona Syla dhe ndanë më vonë për shkak të një tradhtie nga ana e reperit, të paktën ashtu shkruanin mediat e shtypit rozë.

Çifti u ribashkua në vitin 2017 dhe tani janë prindër të një djali të quajtur Noel.

Advertisement

Çifti kanë ndërtuar një jetë të lumtur dhe për një periudhë të gjatë jetojnë dhe veprojnë në Gjermani.

Ndërsa, që nga ajo kohë për herë të parë reperi ka publikuar një foto me gruan. Ata kanë marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat.

 

Advertisement
Advertisement

You May Also Like