Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Këto janë komunat në të cilat po kryeson PDK-ja

Advertisement

Po vazhdon numërimi i votave në të gjitha qytetet e Kosovës.Partia Demokratike është duke kryesuar në tre komuna deri më tash, shkruan GazetaBlic.
Në Skenderaj, PDK po kryeson me 73% të votave, në Drenas me 60% të votave, kurse në Dragash ka 24% të votave.
Numërimi është duke vazhduar tutje dhe mbetet të shihet se si do të jenë rezultatet tutje.

/GazetaBlic/

Advertisement

Read Previous

LDK afër rezultatit më të dobët në histori

Read Next

Lista Serbe: I kemi fituar të dhjetë mandatet e rezervuara