Kejvina në lidhje dashurie më këngëtarin e njohur nga Kosova

Para disa ditësh bukuroshja Kejvina Kthella i la gojëhapur të gjithë ndjekësit në Instagram me një video ku shfaqej mjaft sensitive.

Komentet e shumta pozitive nuk munguan dhe të gjithë e komplimentonin bukuroshen për linjat e saj.

 

Mirëpo të gjithë vëmendjen e mori komenti i Seven Saraçi-t të cilit i janë bërë syte zemra kur ka parë videon.

 

Dyshja disa kohë më parë u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe u përfolën për një lidhje të mundshme, mirëpo Kejvina i hodhi poshtë këto thashetheme.

Advertisement

 

Megjithatë komentet e tyre me zemra lënë vend akoma për dyshim.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like