Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Joshua – Pulev, KËTU mund ta shikoni LIVE ballafaqimin

Advertisement

Anthony Joshua – Kubrat Pulev është meçi që po pritet kudo nëpër botë.

Sonte pas pak minutave, Anthony Joshuas do t’i duhet t’i mbrojë titujt në kategoritë IBF, WBA, WBO dhe IBO në luftën ndaj Pulev.

 

 

Britaniku do të ndeshet me bullgarin Kubrat Pulev, i cili do të tentojë t’i marr brezat e më të mirit në divisionet e lartëcekura, përcjell mk-post.

Bokserët kanë arritur në “Wembley” dhe tashmë gjithçka është gati.

Këtu mund ta shikoni meçin

VIDEO-LIVE

Advertisement

Read Previous

I burgosuri nga Rasti i Kumanovës: Polici shqiptar i doli plu*mbit para, ma shpëtoi jetën

Read Next

Anthony Joshua e shkatërron Pulevin, triumfon me “KO”