Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

MSH informon se në 24 orët e fundit janë kryer 2 383 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 347 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 7 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 168 persona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

FOTO/Rrokulliset kamioni në Strazhë, bllokohet komunikacioni

Read Next

Ahmeti uron Pavarësinë e Kosovës: Kthim pas nuk kishte, ja vdekje, ja liri