Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post se janë kryer 1892 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 489 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 748 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 26 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Isa Mustafa: LDK nuk do të bëjë koalicione parazgjedhore me partitë tjera…

Read Next

Baton Haxhiu: Albin Kurti s’ka guxim për të vendosur asgjë