Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se janë kryer 1733 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 175 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 365 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 7 vi*ktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Dasmat rezervohen me të madhe për sezonin veror

Read Next

Kelmendi i thotë Kurtit: E njëjta polici që ti e sulmove në Prishtinë, dje të mbrojti në veri nga serbët