Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post se janë kryer 2431 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 580 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 572 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 9 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Vazhdon tollovia para bankave në Kumanovë

Read Next

Marrëveshja për hapësirën detare me Greqin – Rama urgjentisht udhëton për Turqi