Breaking News :

nothing found
09-08-2022

Ja sa të infektuar ka sot qyteti i Tetovës

Advertisement

Nga 1176 teste për Kovid-19 të kryera gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut 387 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona, ndërkaq 35 kanë humbur betejën me këtë sëmundje, ndërsa 528 pacientë u shëruan, transmeton nmk-post.

Ndërsa në qytetin e Tetovës për 24 orë janë shënuar vetëm 26 raste të reja, 1 viktimë dhe 38 të shëruar/nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Bie numri i të infektuarve, rritet numri i vdekjeve në Maqedoni

Read Next

Tetovë, 17 punonjës të urgjencës janë në izolim