Bie numri i të infektuarve, rritet numri i vdekjeve në Maqedoni

Jozyrtarisht, për 24 orë në vend janë kryer 1176 testime dhe pozitiv kanë rezultuar 387 persona, ndersa janë shëruar 528. MeSH brenda 24 orëve ka regjistruar 528 të shëruar dhe 35 të vdekur./Northmacedonia-post/

Read Previous

AAA: Qeveria ka dështuar!

Read Next

Ja sa të infektuar ka sot qyteti i Tetovës

%d bloggers like this: