• 27-09-2021

Ja sa të infektuar ka sot nga Covid-19 në Maqedoni

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3114 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1161 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 806 pacientë të rikuperuar dhe 26 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Read Previous

ASH: Kryetari i Kumanovës la në baltë shqiptarët, që i dhan votën

Read Next

Kim Mehmeti për mediat bullgare: Beogradi e shkruajti historinë e Maqedonisë, për ta larguar nga Bullgaria

%d bloggers like this: