Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Ja sa të infektuar janë regjistruar nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se në 24 orët e fundit janë kryer 2275 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 358 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 5 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 341 persona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Në qytetin e Rugovës, Vjosa e vetme më shumë vota se tërë LDK-ja

Read Next

Biden uron Osmanin për 13 vjetorin e pavarësisë: Mezi presim që të punojmë me Qeverinë e re