Breaking News :

nothing found
28-06-2022

Ja sa raste me covid-19 kishte sot në qytetin e Strugës

Advertisement

Nga 3200 teste për Kovid-19 të kryera gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut 1237 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona, ndërkaq 39 kanë humbur betejën me këtë sëmundje, ndërsa 748 pacientë u shëruan, transmeton nmk-post.

Ndërsa në Strugë për 24 orë janë shënuar 31 raste të reja, asnjeviktimë dhe 5 të shëruar/nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Taravari: Gjendja e krizës duhej të shpallej më herët

Read Next

Aksident i rëndë, një person i vdekur dhe një në gjendje të rëndë

%d bloggers like this: