• 27-09-2021

Ja sa gjoba u vendosën për mos mbajtjen e maskës për 24 orë

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni informon se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi.

 

 

Nga MPB thonë se në 24 orët e fundit janë regjistruar 873 gjoba, në lidhje me masën për mbajtjen e maskës.

 

 

MPB ju bën thirrje qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e COVID-19./Telegrafi/

 

Read Previous

Hoxhaj: PDK-ja nuk shantazhohet për postin e presidentit

Read Next

Biden zotohet për 100 milionë vaksina në 100 ditët e para të udhëheqësisë

%d bloggers like this: