Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Inter shkel Xhenovën

Advertisement

Ekipi i Interit ka mundur ekipin e Xhenovës si mysafire. Me dy gola të shënuar në pjesën e parë, Lukaku dhe Dambrosio siguruan fitoren e interistëve, duke u ngjitur në kuotën e 10 pikëve.

Advertisement

Read Previous

Dr. Ilir Hasani: Kanceri i gjirit nuk është sëmundje vetëm e gjinisë femërore, por është sëmundje e nënave, e grave dhe e motrave tona

Read Next

Covid19 – Vdesin 22 njerëz, infektohen 561, Shkupi mban rekordin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *