Breaking News :

nothing found
03-02-2023

Glauk Konjufca infektohet me COVID-19

Advertisement

Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebookun e tij, shkruan Kosova Post.

“Kjo është një pandemi ndryshe nga të tjerat deri tash. Për ta mposhtur atë duhet bashkëpunim i secilit në koordinim me institucionet publike.
Edhe një herë falënderimi shkon për mantelbardhët që ndodhen në frontin e luftimit të këtij virusi të rrezikshëm.”, ka shkruar Konjufca.

Ky është postimi i plotë i tij:

Qytetarë të dashur, miq të çmuar,
Desha ta ndaj me ju faktin që jam diagnostifikuar me virusin COVID-19.
Kjo është një pandemi ndryshe nga të tjerat deri tash. Për ta mposhtur atë duhet bashkëpunim i secilit në koordinim me institucionet publike.
Edhe një herë falënderimi shkon për mantelbardhët që ndodhen në frontin e luftimit të këtij virusi të rrezikshëm.
Ju ftoj të gjithëve për kujdes dhe respektim të masave ashtu që ta kalojmë sa më shpejt këtë situatë të keqe pandemike në vendin tonë.

Advertisement

Read Previous

Milan, Inter dhe Juventus në luftë për titull

Read Next

Merkel përgëzon shkencëtarët turq për vaksinën anti-covid