Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Gjilan, arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut me 800 euro të falsifikuara

Advertisement

Një shqiptar, shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në Gjilan, pasi të njëjtit gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një monedhe 100€ e dyshuar për falsifikim dhe pastaj në automjet i janë gjetur edhe 7×100€ të dyshuara. Rasti ka ndodhur në mbrëmjen e ndërrimit të moteve.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

 

 

 

Advertisement

Read Previous

Një diplomate e Maqedonisë ka bërë vetëvrasje në OKB

Read Next

Kurti natën e dytë të vitit ri e pret në shtëpinë e Rexhep Selimit