Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Një diplomate e Maqedonisë ka bërë vetëvrasje në OKB

Advertisement

Një diplomate maqedonase bëri vetëvrasje në prag të Vitit të Ri në banesën e saj në Manhattan në New York, informon “MKD.mk”, duke cituar “Fox News”.

Ajo u dërgua në një mision të përhershëm në OKB dhe u gjet nga policia me një rrip rreth qafës dhe dy shishe bosh antidepresivësh pa shenja dhune.

 

 

Sipas kujdestarit të ndërtesës, ajo jetoi vetëm në katin e katërt për dy vjet.

“Fox News” ende nuk ka marrë koment zyrtar.

 

 

Advertisement

Read Previous

Shkenctarët: Teshtima mund ta coje koronavirusin deri ne 27 metra larg

Read Next

Gjilan, arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut me 800 euro të falsifikuara